Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#30

 

2010. december 7. 11:05:02

Zsolti

Jajjjjj de várom máááár!!!! Hajrá csajok...!!!!:Pp ;))

#29

 

2010. december 7. 10:05:02

DRDB

A SPORT1 közvetíti.Jó szurkolást!Hajrá Magyarország!

#28

 

2010. december 7. 9:42:19

Doxa

Nem elfeledve a meccsek komolyságát én azt kívánom Nektek, élvezzétek az EB minden egyes percét, játsszatok mosolyogva, önfeledten, szívvel-lélekkel és ha így lesz, akkor az eredménytől függetlenül én már elégedett leszek. :-)
HAJRÁÁÁ MAGYAROK!

#27

 

2010. december 7. 9:34:15

sportszunyi

Szia BOGYÓ...

#26

 

2010. december 7. 9:34:14

Lost-Man

Szép napot mindenkinek !

Nagy várakozással tekintek az EB szereplésre , mert hiszem azt , hogy jól szerepel majd ez a csonkacsapat is . Nem tartom kizártnak , hogy éremmel térjenek haza a LÁNYOK !
Hajrá Magyarok !

Az én taktikám a következő lenne a csoportmeccsekre :
- Szlovénia ellen csak a biztos győzelemre játszanék , csak annyit kell kiadni magukból a játékosoknak ami erre elég . Nem kell gólarányt javítani .
- Franciaország ellen mindent bele kell adni az utolsó másodpercig , szerintem ez kulcsmérkőzés lesz a továbbiakra nézve .
- Norvégia ellen lehet könnyedén játszani , a kulcsemberek pihentetésével akár . Jelenleg nem hiszem , hogy ellenük minden lapot ki kellene játszani . ( Majd később , ha újra összekerülünk ! )

#25

 

2010. december 7. 6:36:54

lali563

Sziasztok Lányok! Végre eljött a nap amit már nagyon vártam.Lányok ma egy új állomáshoz érkeztetek ma megmutatjátok Európának milyen a Magyar virtus!Ehhez kívánok a Csapatnak sok sikert és jó játékot!! Lányok mi szurkolunk nektek Hajrá Magyarok.

#24

 

2010. december 7. 6:35:14

DRDB

Ma kezdődik!Mindent bele!HAJRÁ MAGYAROK!

#23

 

2010. december 7. 2:05:47

fantomas

Hajrá lányok! :))
utólagosan is boldog szülinapot Katinak! :)

#22

 

2010. december 7. 0:02:48

Balogh István

Sziasztok Lányok!
Nagyon sok sikert kívánok Nektek!Én bízom Bennetek, Ti is bízzatok magatokban!!!!!
Élvezzétek a játékot és tegyétek oda magatokat, akkor abból csak jó sülhet ki!!
Én nagyon bízom Tomori Zsuzsiban! Ha erőlteti a felugrásból való átlövést akkor megszórja az ellenfeleket, úgyhogy hajrá.....
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!" SIMON TIBOR

#21

 

2010. december 6. 22:19:09

sportszunyi

A 328-as szoba lakóinak üzenem: Ne felejtsétek el meccs előtt a célzóvizet bevenni!