Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#32

 

2008. június 22. 17:08:41

villi

Hány orákor lesznek a mecseek?
minden posztra 2 embert-de játszanak is ám
Ha kell avédekezésnél Piga akkor hornyák marad.

#31

 

2008. június 18. 10:54:05

DRDB

Szerintem Hornyák Ági miatt.(Mármint inkább Ági mellett döntöttek.)Zizi nagyon fiatal,lesz még bőven lehetősége a NEMZETI VÁLOGATOTTBAN szerepelni.
Előzmény: #30 Zóri 2008. június 17. 22:18:51

#30

 

2008. június 17. 22:18:51

Zóri

Zizi miért maradt ki??

#29

 

2008. június 10. 14:52:34

DRDB

Amíg erős csapathoz igazol egy játékos ,addig szerintem nincs baj.(Legfeljebb néha a szívünk szakad meg egy-egy kedvenc miatt.Én Borbás Rita miatt vagyok bús.)Itthon pedig a feltörekvő nemzedék kaphat szerepet!

#28

 

2008. június 9. 22:21:48

Czimer Zsolt

Közeleg az olimpia. Mindenki lázban ég. Én pedig csak folyamatosan olvasom a híreket, hogy ki mikor jelenti be, hogy külföldre igazolt. Ez engem aggaszt. Arra lennék kíváncsi, hogy másoknak mi a véleménye erről? Mi lesz így a magyar kézilabdával?

#27

 

2008. június 6. 20:34:53

baby

Kedves Hajdú úr! és MKSZ ! Azért ez a legnagyobb pofátlasgág és gerinctelenség amire Önök készülnek akkor amikor a felkészülést végig csináltatják Bába Misi Gyúróval és utánna mégsem őt viszik ki az olimpiára hanem egy olyan embert aki nem is foglalkozik a lányokkal! Ez azért nem semmi egy olyan embert akarnak itt hagyni akit a lányok is jól ismernek és Misi a szívét lelkét beleadja a munkájába!!!!!!!!! Kedves Hajdu úr maga mit szólna ahhoz,hogy a lányokat maga készíti fel at olimpiára és utánna közlik magával,hogy mégsem utazik. Szóval mélységesen fel vagyok háborodva ezen a gerinctelen pofátlan hozzáálláshoz amit azok képviselnek akik erről döntenek mert Bába Misi a munkáját mindig jól végzi és ismeri a lányokat vagy ez önöknek nem számít, nem azt szeretnék önök,hogy a Kézilabda válogatott a legjobb helyetéssel térjen haza az olimpiáról és szerintem ez a Gyúrón is múlik. Jó lenne ha ezt mérlegelnék mielőtt döntenek üdv Baby egy kézi szurkoló.

#26

 

2008. június 4. 14:41:54

DRDB

A 25,hsz-t.Peti mesternek írtam.
Előzmény: #24 Peti mester 2008. június 4. 12:57:00

#25

 

2008. június 4. 14:20:22

DRDB

Gondolod,hogy akkor válaszolnak? Én jobban szeretnék egy nyilvános választ!Azért kösz.

#24

 

2008. június 4. 12:57:00

Peti mester

DRDB! Ne hidd, hogy az MKSZ illetékesei itt a fórumban válaszolnak neked.
Ha kérdésed van, írjál nekik e-mailt!

http://hawaii2.ithelpportal.com/MKSZ2008/DesktopDefault.aspx?menuid=12029
Előzmény: #23 DRDB 2008. június 3. 13:34:15

#23

 

2008. június 3. 13:34:15

DRDB

Tisztelt MKSZ illetékes! Kérem írja meg őszintén,hogy miért nem lehet Bába Misi az Olimpián a válogatott gyúrója.Milyen formahanyatláson esett át Misi,hogy megkérdőjelezik a részvételét.Netán sérült és nincs edzésben?Szeretnék többedmagammal valami épkézláb indoklást hallani,mert így bizony nagyon is kilóg az a lóláb.