Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#160

 

2010. december 14. 20:07:25

Krajcz István

Kedves lányok!
A mai meccsetek katasztrofális volt egytől egyig.Misi Zizi egyedül ti hoztátok a kötelezőt ezt köszönöm nektek!
Az égiektől kaptunk még egy esélyt!
Ha holnap nyerünk 1-4. hely ha nem akkor 9-10
Kérlek adjatok bele mindent én még nem írtalak le titeket!Mutassátok meg hogy milyen is a magyar kézilabda!
Arra készüljetek hogy a bírók is a svédeknek kedveznek majd elég látványosan!!!!
Viszont ha mégegyszer sikerülne olyan védelmet összeállítani mint a franciák ellen akkor sikerülhet!
Ja és nagyon remélem hogy olvassátok egy dolog amit nagyon szeretnék elmondani: NE DUGDOSSÁTOK FOLYAMATOSAN A BEÁLLÓNAK A LABDÁT REMÉNYTELEN HELYZETBEN MERT abból indulnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a meccs arra volt jó hogy holnap kivetítsétek a dühöt a pályára!!!!!
Eszter kérem rakja helyre ezt a csapatot! Egy ország szurkol holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#159

 

2010. december 14. 20:05:29

nagycat1985

Lányok! Itt az esély ... az mostmár tényleg csak a ti kezetekben, de legfőképp a fejetekben van, hogy AKARTOK-e élni vele! A svédek lesznek a harmadik hasonló , tipikus skandináv kézilabdát játszó csapat akikkel ezen az Eb-n találkoztok, három a magyar igazság ... végre FUSSATOK már vissza az ellenfél játékosaival és ne hátulról kapjátok el őket, hanem labdára ütéssel vagy elé állva .. tudom én, hogy ehhez nagyn gyorsnak kell lenni, de MIKOR, ha nem HOLNAP?!?!? Támadásba meg megintcsak lendület, fantázia és könyörgöm ne 8 meg 7 méteren akarjunk már feludrálni közvetlenül a fal előtt lendület nélkül meg annak a beállónak labdát szánni, akit 3-an vesznek körbe és esélye sincs befordulni még ha el is kapja a labdát ... márpedig ha nincs kapuralövési szándék, akkor nincs 7-es, nincs 7 perc, de esélyes h eladott labda az lesz! Fantázia, bátorság, akarat de legfőképp SZÍV kell holnap és az, hogy néhányan képesek legyenek felmérni, hogy mekkora megtiszteltetés a címeres mezbe játszani ... és méltónak kell ehhez lenni! Nem kioktatásnak szántam ezt, tisztába vagyok vele, hgy tudjátok ezeket Ti is, sőt még ettől milliószor többet is, de .. hátha leírva/olvasva tudatosulni is fog Bennetek! HAJRÁ MAGYAROK ... A HAZÁÉRT ÉS A BECSÜLETÉRT!!!!!

#158

 

2010. december 14. 19:45:18

matyasandras

Lányok!

Kaptatok még egy esélyt!
Ragadjátok meg!

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

#157

 

2010. december 14. 19:30:32

matyasandras

Én hiszek a csodában!!

Le fogjuk győzni a svédeket, mert képesek vagyunk rá!
A csoportkörben a szlovének ellen is rosszul játszottunk, másnap legyőztük a franciákat!!

Átlövők: tessék felugrani és lőni! Távolról!!

Remélem komolyan feltüzelik magukat!!

HAJRÁ MAGYAROK!!! Minden lehetséges!!!

SZEDJÉTEK ÖSSZE MAGATOKAT!!!

#156

 

2010. december 14. 18:50:28

Gyori Helga

Ja ja csak visszacseng amit a meccs értékelésénél hallottam, hogy pl. a skandináv csapatok feleannyit edzenek mint a magyarok...Szucsánszki-Pálinger-Kovacsics jók, a szélen...semmi. Mi lett Vérten Orsival?! Sérült?!

#155

 

2010. december 14. 18:33:13

aranylabda

Ne feledjétek: minden csapat ugyanannyit játszik, mint a mieink. És senki, de senki nem panaszkodik fáradtságról! Hajtanak, rohannak, pontosak! Mi meg állunk a pályán, két magyar futó között - elöl és hátul - 10 m különbség van! Egy, csak egy LEÁNY van talpon e vidéken: Szucsánszky Zita. És. nagyon csúnya volt Tomori rugdalózása! És rajta a magyar mez...

#154

 

2010. december 14. 18:31:29

dudás sándor

Borzaszto nagy a káosz afejekben,tudomásul kell venn,hogy a kézilabda elfutott mellettünk,most megin megfogják magyarázni az (okosok) miért aláztak meg,ISMÉT bennünket!!!!!Az én vélemményem az a Francia mérkőzés kivételével a " HÖLGYEKET" ZAVARTA a LABDA !!!! Tomori Zs örökre eltiltanám a CIMERES meztől!!Ithon mindenki a daccrol beszél,csak a CSAJOK nemtudnak róla!!Svéd mecss előre félek,10-20 vagy mégtöbb gól? nagyon sajnálom a kézilabda szurkolókat....

#153

 

2010. december 14. 18:23:39

Gyori Helga

Egyetértek teljesen...Elhiszem, hogy van olyan helyzet, mikor elszakad a cérna de így ilyen módon ezt nem lehet! Tudtommal foglalkozik a lányokkal sportpszichológus is és aki ideggyenge nem a kézilabdapályára való! Menjen bokszolni.
Előzmény: #152 Gábor Mária 2010. december 14. 18:08:28

#152

 

2010. december 14. 18:08:28

Gábor Mária

Ez a viselkedés a legborzalmasabb amit valaha láttam egy európai versenyen. A kapitány dolga lenne az intelligencia, jó modor megkövetelése. De a kapitány nem szereti a művelt játékosokat. Így szégyenkezünk Európa előtt.A legkevesebb amit tehet, hogy lemond. Nincs elképzelése, rálátása ezért e3z borzasztó.

#151

 

2010. december 14. 18:06:50

Gyori Helga

Lassúak vagyunk és körülményesek. Mindig az az érzésem, hogy míg az ellenfeleknek minden bejön addig mi nyögvenyelősen támadunk és minden egyes gólért vért izzadnak a lányok. Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen "nevesincs" holland csapat is jobb volt ma. Összekéne végre szedni magatokat! Gyerünk! Mindent bele!
«« « 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 » »»