DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYZLRkmL' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST MK: az ETO visszahódította a kupát | handball.hu - kézilabda

MK: az ETO visszahódította a kupát

2018. április 1. 13:44 © handball.hu

A Török Bódog női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének harmadik helyét az FTC szerezte meg a Siófok ellen, a fináléban pedig az ETO győzte le az ÉRD csapatát.

Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 8 perc
Az ÉRD már a meccs elején bebizonyította, hogy van keresnivalója a fináléban: három góllal elhúzott. A Győri ETO a 14. percben tudott egyenlíteni Hansen találatával (5-5). Az érdiek jól védekeztek, így Janurik szép védéseket mutatott be, jól tartotta magát a meccsben.

Az ETO a 21. percben vezetett először (9-8), és csak a félidő legvégén tudta újra átvenni a vezetést az ÉRD. A félidőben 12-13.

A második félidőben kilenc percig egy-két gólos volt az érdi előny, ám Roberts gólja már plusz hármat jelentett (39. perc: 16-19). Ekkor ötös sorozatot produkált az ETO Görbicz-cel és Gonzálezzel, választ csak hét perc elteltével adott Krpež Šlezak (21-20).

Szabó Edina lányai még ki tudtak egyenlíteni, viszont az 53. perc után már nem találtak be, a győriek pedig még rátettek egy lapáttal és 27-23-ra nyerték meg az aranycsatát.

A Török Bódog női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének győztese a Győri Audi ETO KC.

Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 0 perc
A bronzmérkőzés első félidejében már hat góllal is vezetett a Siófok (23. perc: 7-13), azonban a Ferencváros a folytatásban elkezdte a felzárkózást. Harminc perc után 11-14 volt a mérkőzés állása, majd a második félidő elején ledolgozta hátrányát a Fradi, és fordított (41. perc: 18-17).

A Siófok a meccs végén tizenegy perces gólcsendet tartott, így végül az FTC szerezte meg a Magyar Kupa harmadik helyét. Végeredmény: 25-21.