DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYmvjBeD' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Küzdelmes egygólos győri siker | handball.hu - kézilabda

Küzdelmes egygólos győri siker

2015. november 14. 16:14 © handball.hu

Ötödik Bajnokok Ligája csoportmérkőzését játszotta szombat délután a Győri Audi ETO. Ambros Martin csapata ezúttal a Vardar ismételt legyőzésével növelhette pontjai számát, mely végül sikerült, nagy csatában eggyel nyertek a hazaiak.

Fotó: Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, csoportkör, C-csoport, 5. forduló
28 (14)
ZsRK Vardar
27 (17)
Győr, Audi Aréna
Játékvezetők: Arthur Brunner, Morad Salah (svájciak)
Kiállítások: 10 perc Kiállítások: 12 perc
Piros lap: Amorim (3x2 perc)Piros lap: Penezić (3x2 perc)

A gyászszünettel kezdődött mérkőzés első percében már emberhátrányba került a Győr, Lökét küldték ki a svájci játékvezetők Peneziccsel szemben elkövetett szabálytalansága miatt. A megítélt büntetőt Sokac értékesítette. A túloldalon egy kimaradt Tomori lövés volt az első próbálkozás, majd Amorim sikeres bombája után Grimsbö védett hatalmasat (3. perc: 1-1). A folytatásban felváltva vezettek a csapatok 1-1 góllal, hazai oldalon Löke és Bódi, a macedón csapatból Althaus Penezic és Radicevic voltak a gólszerzők (9. perc: 3-5). Rendezett védekezéssel szemben akadozott a győriek támadójátéka, Sulland hetesből, Kovacsics pedig lerohanásból szerzett találatával jöttek vissza (12. perc 5-5). Elől továbbra sem működött túl jól az ETO, Grimsbö újabb bravúrjainak köszönhetően csak két góllal tudott meglépni a Szkopje. 7-9-es állásnál Ambros Martin kikérte első idejét, de a játék képe továbbra sem változott, nagyjából állandósult a kétgólos hátrány, mely a 24. percben négy is volt, végül háromgólos különbséggel ért véget a félidő (14-17).

A második félidő első harmadában a Győr nagyot javuló támadójátékával és Kiss Éva folyamatos bravúrjaival megfordította a mérkőzés állását. Magára talált Tomori Zsuzsanna, és Görbicz Anita is termelte a gólokat, hetesből is (41. p.: 20-18). A hajráig tartotta az ETO a 2-3 gólos előnyt, ám az utolsó öt percben érkezett egy kisebb hullámvölgy, melyet sikeresen átvészeltek, és végül hatalmas küzdéssel (és az utolsó pillanatokban lőtt góllal) kiharcolták az egygólos győzelmet. Végeredmény: 28-27