DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYOX4KiV' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Pontott mentett a Fradi Orléansban | handball.hu - kézilabda

Pontott mentett a Fradi Orléansban

2015. október 25. 15:10 © handball.hu

A múlt hetei, nagyarányú hazai siker után ezúttal idegenben szerepelt a Ferencváros a BL második csoportfordulójában. Egy elrontott rajt után felzárkózott a csapat, s a záró dudaszó előtt hajszállal egyenlített.

Bajnokok Ligája, csoportkör, B-csoport, 2. forduló
Fleury Loiret HB
28 (14)
FTC-Rail Cargo Hungaria
28 (11)
Orléans, Aubrais Sportcsarnok
Játékvezetők: Viktorija Kijauskaite, Aušra Žalienė (litvánok)
Kiállítások: 2 perc Kiállítások: 8 perc

Rengeteg támadásbeli hibával, és kihagyott ziccerekkel indult a Fradi számára a mérkőzés, így kilenc percnyi játék után már időt is kért Elek Gábor (5-1). Az ellenfél a szusszanásnyi szünet alatt sem veszített lendületet, így a 12. percben már 8-1-re állt a meccs. Volt tehát honnan elindítani a visszazárkózást, de a labda továbbra is nehezen találta az utat a játékosok között. Úgy tűnt, Barbosáék remek napot fogtak ki, és jó érzékkel fordították a saját javukra a rivális hibáit. Szikora ötven százalék körüli mutatókkal védett, s lassan társai is magukra találtak (27. perc: 12-9). Az utolsó szakaszt emberhátrányban dolgozta végig az FTC, azonban Pena és Hornyák így is betalált. Félidőben: 14-11.

A folytatásban tovább csökkentette hátrányát a Fradi, és már csak kettő volt közte, s egy egyéni Zácsik-akció után a 42. percben már csak egy (20-19). Lassan Barbosa volt az egyetlen akadálya a kiegyenlítésnek, sorozatban minden lépésünkre jött egy válasz tőle a túloldalon, sőt (48. perc: 24-21). Barbosa kiiktatása után kolléganői remekeltek, de az 55. percre már megint csak egy találatnyi volt a különbség (26-25). A Fleury foggal-körömmel küzdött azért, hogy otthon tudja tartani a pontjait. Az utolsó támadás a zöld-fehéreké lehetett, előtte Elek Gábor még el tudta látni tanácsokkal a lányokat, akik létszámfölényben is rohamoztak, s Cifra a dudaszó előtt bevette a kaput. Végeredmény: 28-28.