DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYF5IBdX' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST A Larvik idegenben, a Krim otthon győzött | handball.hu - kézilabda

A Larvik idegenben, a Krim otthon győzött

2013. február 10. 18:54 © handball.hu

A Bajnokok Ligája középdöntőjének mindkét csoportjában játszottak még egy-egy mérkőzést. A Larvik a címvédő Budućnost ellen szállt ringbe Podgoricán, a Krim pedig az Oltchimot fogadta.

Bajnokok Ligája, 2. középdöntő-csoport, 2. forduló
RK Krim Mercator
28 (13)
CS Oltchim Rm. Vâlcea
24 (10)
Ljubljana, Stožice Sportközpont
Játékvezetők: Lars Geipel, Marcus Helbig (németek)
Kiállítások: 2 perc Kiállítások: 2 perc
Az Oltchim a múlt heti, hazai veresége után Ljubljanába látogatott. A mérkőzés elején még két góllal is vezett, majd a 19. percig tartotta magát, ám ekkor Penezić duplája kisebb gondot okozott a vendégeknél, és a félidő végén 13-10-zel mentek pihenőre a csapatok.

A folytatásban a Krim néggyel is elhúzott, aztán fokozatosan próbált felzárkózni az Oltchim, a Krim azonban 18-17-es állásnál észlelte a veszélyt. Martín és Torstenson újra háromra növelte a szlovénok előnyét, és innentől kezdve nem volt megállás: Bulatović egyedül képtelen volt csapatát kézben tartani, és így négygólos hazai győzelem született: 28-24.