DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYv0A229' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Ismét lejjebb csúsztunk | handball.hu - kézilabda

Ismét lejjebb csúsztunk

2011. augusztus 10. 17:44 © handball.hu

A németek elleni találkozó után eldőlt, hogy a magyar junior válogatott a 13-16. helyért folytathatja a küzdelmeket az Európa-bajnokságon.

Leek, Sportközpont, 100 néző
Játékvezetők: Alexandra Siewert Delle, Natasha Engberg (svédek)
Kiállítások: 6 perc Kiállítások: 10 perc
Az első félidőben hullámzó volt a magyarok játéka. Megszerezték ugyan a lányok a vezetést, ám a 6. perc után, 1-3-ról 4-3-ra fordított az ellenfél. A nyolcperces gólcsendünket Hornyák törte meg, és kiegyenlített. Néhány perc múlva ismét a németeknél volt az előny, sőt, a 21. percre el is húztak 9-5-re. A félidő utolsó perceiben azonban Minevskajáék nem tudtak betalálni a kapuba, a Hornyák és Such pedig 11-7-ről fordította meg az eredményt. A félidőben: 11-12.

A következő harminc perc elején még lépést tudtak tartani a lányok a németekkel, de a 42. perctől ismét elhúzott a német csapat. Tíz perccel a mérkőzés vége előtt, 21-17-es állásnál kettős emberelőnybe kerültek juniorjaink, s ezalatt némiképp faragtak a hátrányból, de nem eleget (21-19). A sok magyar technikai hibát megbosszulták a németek, s elhúztak öt góllal (25-20). A meccset Haupt és Minevskaja látványos, kínai figurából összehozott találata koronázta meg, s ezzel a magyarok csak a 13-16. helyért folytathatják a versenyt.

A mérkőzés legjobb magyar játékosa Kopecz Barbara, legjobb német játékosa pedig Evgenija Minevskaja lett.

Legközelebb az ukránok ellen játszik a magyar válogatott pénteken 15 órakor.