DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYRLxhl9' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Nem lesz dán döntős | handball.hu - kézilabda

Nem lesz dán döntős

2008. április 26. 12:30

Európai kupadöntőbe jutott a Challenge-kupában az Oldenburg, az EHF-kupában a Volgográd, a KEK-ben pedig a Larvik és a Rulmentul. Kiesett a Brăila, az Ikast, a Podravka és a Bera Bera. A Dunaferr vasárnap játszik Estellában.

Európai kupahétvége, elődöntők, visszavágók

EHF-kupa
HK Dinamo Volgográd - Ikast/Bording EH 39-28 (21-12)
Volgográd
Vezette: Vodopivec, Krašna (SLO)
A Dinamo góllövői: Kochetova 9, Bujanova 8, Levina 7, Ilyukhina 4, Drygina 3, Grebenkina 3, Makeeva 3, Stupnitskaya 2
Az Ikast legjobb góllövője: Hammerseng 10
Az 1. mérkőzés eredménye: 31-37
A döntőbe jutott: a Dinamo Volgográd 70-65-ös összesítéssel

KEK
Larvik HK - RK Podravka Vegeta 33-30 (17-10)
Larvik, Bergslihallen, 713 néző
Vezette: Meyer, Rätz (SUI)
Larvik: Ødegård, Rantala (kapusok); Larsen 5, Breistøl 3, Kristiansen 8, Johansen, Breivang 5, Heieraas, Riegelhuth 11(2), Flaatnes 1, Døvle, Stange, Medvedeva, Narvesen
Podravka: Žderić, Jelčić (kapusok); Kožnjak 3, Palčić 3, Todorovska 3, Lovrak, Zebić 2, Gaće 1, Horvat 3, Franić 3(1), Pasičnik, Bulath 6(2), Tarle, Tatari 6
Hétméteresek: 2/2; 3/4
Kiállítások: 8 perc (Kristiansen, Kristiansen, Rantala, Riegelhuth); 14 perc (Palčić, Palčić, Todorovska, Horvat, Gaće, Bulath, Franić)
A mérkőzés: 4. p.: 2-1, 11. p.: 6-3, 15. p.: 8-5, 20. p.: 10-6, 25. p.: 13-8, félidő: 17-10; 35. p.: 20-12, 40. p.: 24-15, 42. p.: 26-17, 48. p.: 30-22, 51. p.: 31-24, 55. p.: 32-26
Az 1. mérkőzés eredménye: 27-29
A döntőbe jutott: a Larvik 60-59-es összesítéssel

Forrás: kcinfo.net

CS Rulmentul Urban - AKABA Bera Bera 39-30 (18-13)
Brassó, 1800 néző
Vezette: Hansen, Pettersen (NOR)
Rulmentul: Spirova - Damian, Vintila 1, Niculae 9, Neagu 8(2), de Sousa 1, Gogârlă 7. Cserék: Munteanu (kapus) 1, Barcan 5, Alexandrescu 4, Şorodoc 3, Chung
Bera Bera: Bouveret - Tervel 6, Valverde 1, P. Pinedo 3, Garmendia 10(2), Ziarsolo 6, Agirre. Cserék: Aisa (kapus), Rubio 3(2), López 1, Sanromán, Petrinja, Mínguez, Krnić, Puche
A mérkőzés: 5. p.: 3-2, 10. p.: 7-3, 15. p.: 9-4, 20. p.: 12-9, 25. p.: 15-11, félidő: 18-13; 35. p.: 22-15, 40. p.: 24-18, 45. p.: 25-20, 50. p.: 31-25, 55. p.: 34-25
Az 1. mérkőzés eredménye: 27-28
A döntőbe jutott: a Rulmentul 66-58-as összesítéssel

Forrás: marca.com

Challenge-kupa
HC Dunărea Brăila - VfL Oldenburg 25-29 (14-12)
Brăila, 2000 néző
Vezette: Bol, van Eck (NED)
Brăila: Vasile, Pelin (kapusok), Cristea 3, Tomuleanu 2, Chitacu, Luca 8, Radovici 1, Ruscior, Craciun 4, Braniste, Moise 7, Lipan, Bodarlau, Rerehoiu
Oldenburg: Szurkova, Renner (kapusok), Birke 3, Kowalska 10, Fagerhus 4, Neuendorf 3, Scholl, Parcsina 2, Kethorn 4, Wenzl, Schmele, Temp 1, Badenhop 2, Gümmer
Az 1. mérkőzés eredménye: 31-30
A döntőbe jutott: az Oldenburg 59-56-os összesítéssel

Forrás: vfloldenburg.de