DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYp0etAj' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Nehezen nyert a Krim | handball.hu - kézilabda

Nehezen nyert a Krim

2007. október 27. 19:26 © handball.hu

Minimális különbséggel győzött a szlovén Krim a svéd Sävehof otthonában a Bajnokok Ligája B-csoportjának mai első találkozóján. A csoport másik mérkőzését a német Nürnberg döntetlenre hozta az orosz Zvezda ellen.

Bajnokok Ligája, B-csoport
IK Sävehof - RK Krim Mercator 30-31 (14-17)
Partillebohallen, 1500 néző
Vez.: Mazeika, Gatelis (litvánok)

A Sävehof góllövői: Teresa Utkovic 11(7), Johanna Ahlm 9, Isabelle Gulldén 4, Madeleine Udén 3, Jennifer Kasman 2, Jenny Wikensten 1
A Krim góllövői: Anja Freąer 7, Olena Jacenko 7(1), Ljudmila Bodnyeva 5, Natalija Derepasko 5(3), Andreja Lekić 3, Manuela Hrnjič 3, Barbara Varlec 1
Hétméteresek: 7/8; 5/7
Kiállítások: 6 perc; 8 perc

1. FC Nürnberg - HK Zvezda Zvenyigorod 27-27 (15-16)
Nürnberg, Sporthalle BBZ, 1300 néző
Vez.: Hansen, Pettersen (norvégok)

Nürnberg: Krause - Luber 3, Simáková 4(2), Wohlbold 4, Sommerlund 4, Rösler 6(2), Walzik 5. Cserék: Gubová (kapus), Popluhárová 1. Edző: Herbert Müller.
Zvezda: Szajdova - Vjahirjeva, Karejeva 5, Romenszkaja 1, Poljenova 5(4), Sipilova 3, Jakovleva 2. Cserék: Parfenova (kapus), Poltorackaja 4, Vetkova 1, Andrijusina 5, Dmitrijeva 1, Krannyih. Edző: Jevgenyij Trefilov.

Kiállítások: 2 perc, ill. 6 perc
Piros lap: 57. perc - Poljenova (3. kétperces büntetése miatt)
Hétméteresek: 4/6 (Rösler és Simáková hagyott ki egyet-egyet) ill. 4/5 (Poljenova hagyta ki)
Időkérések: 19. perc és 60. perc, ill. 11. perc és 53. perc
A mérkőzés alakulása: 13. perc: 7-7, 18. perc: 10-8, 27. perc: 13-15, 37. perc: 17-19, 42. perc: 18-21, 52. perc: 24-23, 56. perc: 24-26

Statisztika: Molnár Tímea Laura