DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYvHfthU' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Középdöntőben a magyarok | handball.hu - kézilabda

Középdöntőben a magyarok

2007. augusztus 11. 19:23 © handball.hu

A 19-es Európa-bajnokságon a Törökország - Magyarország mérkőzés a félidőben ugyan 14-14-es döntetlen volt, ám a magyarok sikeresen küzdve nyerték meg a találkozót a második félidőben. Hajdu János csapata így a legjobb nyolc közé jutott. A csoportelsőséget eldöntő, Dánia elleni vasárnapi meccs 16 órakor kezdődik.

19-es Eb, 2. forduló, A-csoport
Törökország - Magyarország 29-34 (14-14)
Izmir, Celal Atik, 600 néző
Vez.: Brkic, Jusufhodzic (osztrákok)

Törökország: Tinkaoglu, Gasgil, Bolbostanci (kapusok), Yilmaz 8, Sacar 6, Sahin 5(2), Atalar 3, Iyisu 3(1), Öztürk 2, Yürekli 1, Bora 1, Akgün. Szöv. kap.: Ferudun Dorak
Magyarország: Kószó, Trimmel (kapusok), Tilinger 8(3), Kovács 6(2), Gerstmár 5, Emberovics 4, Lévai 3, Földes 3, Mayer 3, Kudor 2, Deáki, Drávai, Cifra. Szöv. kap.: Hajdu János, edző: Bartalos Béla
Hétméteresek: 3/6 (Sacar, Sahin és Yilmaz hagyott ki egyet-egyet); 5/5
Kiállítások: 10 perc (Sacar, Sacar, Öztürk, Akgün, Yürekli); 14 perc (Földes, Deáki, Drávai, Tilinger, Gerstmár, Mayer, Emberovics)
A mérkőzés: 5. p.: 2-2, 10. p.: 5-4, 15. p.: 7-7, 20. p.: 9-8, 25. p.: 12-11, félidő: 14-14; 35. p.: 17-17, 40. p.: 18-23, 44. p.: 19-26, 45. p.: 21-27, 50. p.: 24-29, 54.p.: 27-30, 55. p.: 28-32

A mérkőzés legjobb magyar játékosának Emberovics Mírát, a legjobb török játékosának Betül Yilmazt választották.