Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#416

 

2007. december 16. 21:12:45

City

Hali! Szerény véleményem szerint a csapatösszeállítás óriási gáz volt, ami ugye Bandi bá ügye. Ibike magassága megvan az átlövő pozícióhoz, de szegény olyan buta a kézilabdához hogy sírva fakadok ha meglátom a pályán. Konkrétan azt nem tudták megtanítani neki (min. 10 év alatt), hogy ha megkapja a labdát akkor ne üsse le rögtön és csak utána nézzen szét, mert az már sz..t sem ér a mai modern kézilabdában:-( Szegénykém utána még kilépi a hármat, ezalatt fault-olják és sajna menekülnie kell a labdától. Ennyi. Egyszerűen nem volt jobb átlövőnk EGY SEM a VB-n, ami szakmailag elfogadhatatlan. Nem hiszem el, hogy Hornyákot válogatott szintű játékosnak tartja Bandi bá! Tomori olyan lassú, hogy hatszor körbefutják, amíg ö egyet lép. Egyébként a rakkolós Sz. Piros és a tehetséges Sz. Zita se lett volna Franciaországban a VB-n, ha nem Bandi bá edzi őket. Tehetséges, szorgalmas kis lánykák, de ennyi és nem több. Még érniük, fejlődniük kell, de nem egy VB-n gyakorolni. Görbicz világszám, amit a labdával művel ez kétségtelen. Csak hát egy irányítónak a csapatot kell játszatnia és nem magát. Sokszor cselez, rátekeredik a labdára és amikor már semmit nem tud kezdeni akkor passzol. Nem készít elő a lövőknek szinte soha!!!! Szegény Tóth Timit hülyére verik, mert nem kap egy normális zárást! Lehet, hogy ha Görbe csak fele ennyi gólt lőne egy meccsen, de a csapatból többen megdupláznák a teljesítményüket, akkor jobb lenne az eredmény...

#415

 

2007. december 16. 21:04:33

Norway

Annyit írok 1 góllal oltunk gyengébbek a Világ és világbajnoki címvédőtöl ! Ennyi ! A tegnapi napon látszott igazán hogy az oroszok erősebbek mindenkinél ! Meg volt egy jó kémük SZuszlina személyében! Mostmmár értem miért engedte Trefilov egyáltalán el oroszországbol ! Gratulálok a Világbajnok Orosz válogatottnak minden elismerésem az övék !

#414

 

2007. december 16. 20:22:11

Lui

A baj tényleg az ,hogy nem csapatként játszottunk.Mindenki a másikra várt,próbálta a felelőséget a labdával tovább passzolni.Frissiteni,fiatalítani kelle és remélem márciusig egy harca és tettrekész csapatunk lesz.Bízom bennük!!

#413

 

2007. december 16. 19:50:18

LACIDELPIERO

ciao IGAZAD VAN,NEM A VÁLOGATOTAT KELL CSESZEGETNI,HANEM A "mestert ELHAJTANI!A FEJÉTOL GOMBÁS A LÁB!HAJRÁ KOHÁSZ!!!
Előzmény: #387 LoGeN 2007. december 16. 13:24:48

#412

 

2007. december 16. 19:42:44

LACIDELPIERO

JA MÉG ANNYIT,HOGY VAN 1 OLYAN VÉDÖJÁTÉKOSUNK,HOGY:GÁSPÁR GABI LÁBMUNKÁJA FÁRADHATATLAN,A LEGJOBB ZAVARO EMBER,1 PRÓBÁT SIMÁN MEGÉRT VOLNA !!!HAJRÁ KOHÁSZ!!!!

#411

 

2007. december 16. 19:35:24

LACIDELPIERO

szerintem 1 sorban nem a játékosok fejében kéne rendet rakni,hanem a vezetőséget kéne elhajtani.hogy miért::olyan játékosokat vittunk ki akiknek ithon kellet volna maradnia :MELLMANN FORMÁJÁT MÁR AZ EDZŐTÁBORBAN MUTATTA-TÖK MELLÉNYÚLÁS(ráadásul nem is volt egy MAKK MARCI!!!)TOMORI ló...t sem csinált!!!HORNYÁK szerzett nekunk pár izgalmas percet(2 perceket!!!!!)BALOG BEA lassan senior koru nem sokat tett az egészhez,teljessen átlagos szélső(ennyi erövel a LOVÁSZ ZSUZSI IS UTAZHATOTT VOLNA)KIRSNER ERA meg hát a kapitány kedvence_nélküle 1 tapodtat sem!!!BORBÁS RITÁT imádom de inkább maradt volna itthon!Egyépkén t ne busuljunk,bár minden sportágban igy szerepelnénk,ezuton is gratula a lányoknak,majd legkozelebb megmutatjuk!!!HAJRÁ KOHÁSZ

#410

 

2007. december 16. 19:20:11

pempoke54

Sziasztok!Dühös vagyok,hogy csak8-ikok lettünk,deHAJRÁ MAGYAR LÁNYOK JÖVÖRE JOBB LESZ.AZ OLIMPIÁN MUTASSÁTOK MEG HOGY MIT TUDTOK.

#409

 

2007. december 16. 18:55:06

pempoke54

Sziasztok!Nem hiszem el,hogy lehet ilyen rosszul kézilabdázni mint amit a lányok mutattak.mem hiszem el!!!!A döntő szünetében Pálingert kérdezte a riportrr,hogy :igaz hogy egyesek nem beszélnek egymással?-a csapaton belűl persze.kati nem adott egyértelmű nincs ilyen vagy van ilyen választ.Tehát komoly a baj!!!!De mi lehet az???Miért kell köntörfalazni,mi miért nem tudhatunk ilyenekről???Mi drukkerek csak mindent "púderezve"hallunk meg?Mi az igazság?

#408

 

2007. december 16. 18:43:43

Bozso

Szia Hami 19! Te kézilabdáztál valaha? Mert eddig bírtam elviselni a szakmailag korántsem helyénvaló megjegyzéseidet!!! Egyrészt a BB-én kívül nincs más még mindíg aki válogattban számításba jöhetne! vagy szerinted a K. Mónika jobb volt? Néztél ma meccset? Láttad a döntőket? Azok csapatjátékot játszottak, mi meg az egész VB-én csak a belső posztokon erőlködtünk!!! Akkor adták oda a szélsőinknek a labdát amikor már nem tudtak vele mit kezdeni!!!!A Vérten hány labdát kapott a meccseken? Szóval előbb gondolkodj el és utána ítélkezz!!!A BB mindíg fontos gólokat lőtt, nem rajta múlt a VB szereplésünk!

#407

 

2007. december 16. 18:17:38

mistral

Üdv! Egy kérésem lenne, hogy ha valaki tudja, hogy mikor és hova érkezik meg a Válogatott, akkor tegye közhírré. Lehet hogy nem állt össze teljesen a csapat, de nem baj, legközelebb menni fog. Fontos szerintem hogy ne támadjuk, hanem támogassuk Őket,és a megérdemelt tapsal várjuk a Mieinket!
«« « 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 » »»