DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYS3FKLD' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST A Hypo ezúttal sem volt komoly ellenfél | handball.hu - kézilabda

A Hypo ezúttal sem volt komoly ellenfél

2015. november 8. 16:45 © handball.hu

Múlt héten könnyed sikert ért el az ETO Ausztriában. Ezúttal odahaza fogadta a Hypo együttesét a magyar bajnoki ezüstérmes, s igazi örömjátékkal szerzett újabb két pontot. Ezzel már mindkét magyar érdekelt középdöntős.

Fotó: Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, csoportkör, C-csoport, 4. forduló
37 (17)
Hypo NÖ
16 (9)
Győr, Audi Aréna, 4491 néző
Játékvezetők: Joanna Brehmer, Agnieszka Skowronek (lengyelek)
Kiállítások: 2 perc Kiállítások: 4 perc

Rögtön a kapus helyett is mezőnyjátékossal ugrott neki a Hypo az első támadásnak, de a kontrából Amorim lőtt egy szinte egész pályás gólt így. A Győr lerohanta ellenfelét, és hamarosan már 4-0-t mutatott az eredményjelző. A következő percek csendesen teltek mindkét oldalon (9. perc: 5-1). Az osztrákok is ráéreztek lassan az akciógólok nyitjára (16. perc: 9-5). Kiss Éva rákapcsolt, hetest és ziccereket fogott, s Görbicz is beszállt a játékba (21. perc: 13-5). Tomori és Amorim is megtalálta a lövőkezét, s már nemcsak a gólpasszokat gyűjtötték. Félidőben: 17-9.

Már a 32. percben elérte a két számjegyet a gólkülönbség (19-9). Sanko gyűjtögette a látványos hárítások számát, egymás után két ajtó-ablak helyzetet is megnyert Kovacsiccsal szemben, majd Löke is úgy járt (42. perc: 24-21). Támadásban viszont nagyon gyenge volt az ellenfél, a játékrész első felében konkrétan akciógólt sem szerzett. Lssan már a húszgólos fór sem tűnt elképzelhetetlennek (51. perc: 31-14). A hétközi, népligeti hajtás után igazán jól jött a győrieknek ez a hazai örömjáték (56. perc: 34-14). A frissen érkezett Broch, Groot és Sulland is gyarapította még pontjait, így végül 37-16-os győri győzelem született.