Több mint hússzal nyert az ETO

2013. szeptember 25. 20:00

A hetedik fordulóból hozta előre bajnoki összecsapását a Győri ETO és az újonc Eger csapata.

Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 6 perc
Hornyák Ági gólja nyitotta a meccset, majd Bognár-Bódi talált be utána pedig Szepesi duplázott (4-0). A találkozón csak Görbicz Anita hiányzott a zöld-fehérektől. Lunde és Løke visszatért válogatottjuk összetartásáról (csakúgy mint a magyarok), Bulatović és Kovacsics pedig felépült kisebb sérüléséből. Bognár-Bódi az ötödik, Soós a hatodik percben a hatodik győri gólt szerezte. Az Eger ki is kérte ekkor idejét. Herr fantasztikus formában kezdett, mindent lövést védett. Amorim is feliratkozott a győri gólszerzők közé, majd Bódi a harmadik és negyedik gólját lőtte meg a mérkőzésen (9-0).

A 11. perc elején hetest kapott az Eger, Pados be is lőtte a büntetőt. Sirián, Pados majd ismét Sirián voltak a gólszerzők (11-2). A közte tízet a 14. percben Szepesi lőtte, majd Bognár-Bódi jött, Amorim pedig másodszor zörgette meg az Eger hálóját(14-2). Sirián duplázott, majd Tervel lőtt gólt, amire Bárány válaszolt (17-3) Løke is meglőtte beállása után gyorsan első gólját, majd Pados és ismét Løke lőtt gólt. Szepesi lőtte a huszadik zöld-fehér találatot, majd Pados az ötödik vendéggólt. Gyimesit kiállították két percre, majd Amorim gyorsan gólt is szerzett, az emberelőnyt még Løke használta ki. Király gólja után Molnár kapott jogos kétperces kiállítást, Løke pedig gyorsan kihasználta az emberfórt (23-6). Épp a félidő lefújása előtt Løke még egyszer betalált, így 24-6-ra vezet az Audi ETO az Eger ellen.

Az Eger nyitotta góllal a második játékrészt, majd Løke lőtte hatodik gólját a meccsen. Bárány után ismét Løke jött(26-8), majd Hornyák Ági és ismét Bárány volt a gólszerző. Trbović is betalált, Løke előbb sárgát, majd kiállítást kapott, emberhátrányban Hornyák Dóra talált be. Trbović ismételt, majd Orbán lőtt gólt. Bárány majd újfent Hornyák Dóra lőtt gólt, ez volt az Audi ETO 30. találata a meccsen. Hornyák Ági beállóból lőtte harmadik gólját a meccsen, majd névrokona Hornyák Dóra köszönt be. Trbović góljára Soós válaszolt, majd jött az újabb vendég időkérés 33-13-as győri vezetésnél. Sirián duplázott majd Trbović talált be, Tervel pedig betörésből volt eredményes (36-14). Fehér gólja után Orbán ejtette meg a vendégkapust szépen. Hetest harcolt ki Orbán be is lőtte, majd ugyanő indításból is gólt szerzett(39-15). Bárány góljára Orbán válaszolt, majd Gyimesi bombájára Tervel válaszolt lezárva a mérkőzést. 41-17 a vége az Audi ETO javára.