DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYrGByWT' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Újabb győri felkészülési siker | handball.hu - kézilabda

Újabb győri felkészülési siker

2012. augusztus 10. 20:31

A Győri Audi ETO KC ezúttal a Váci NKSE csapatával játszott felkészülési mérkőzést. A hazai pályán rendezett találkozón két góllal nyert a bajnok.

Felkészülési mérkőzés:

Győri Audi ETO KC - Váci NKSE 29-27 (18-10)

Gyors győri gólokkal kezdődött a találkozó, el is húztak a zöld-fehérek 3-0-ra. Negyed óra elteltével 9-7-re vezettek Ambros Martin tanítványai. A második 10 percben jobb lett a győri védekezés, el is húztak Görbiczék 14-7-re. A fiatalok már ekkor szerepet kaptak, Gulyás 20 perc alatt két gólt is szerzett. Herr bravúros védéseivel szórakoztatta a közönséget, támadásban pedig sokat forgatta a csapatot a spanyol szakvezető. Félidőben 8 gólos, 18-10-es győri vezetést mutatott az eredményjelző.

Fordulás után gyors két győri találat után kicsit akadozni kezdett a gépezet, így négy gólra felzárkózott a Vác (21-17). A következő percekben maradt a négy-ötgólos győri vezetés. A hajrában Szemerey is lehetőséget kapott a kapuban, valamint a fiatalokat is bevetette Ambros Martin, igy szorosabban alakult a vége, 29-27 az Audi ETO javára.

Győri Audi ETO KC: Szemerey, Hajtai, Maláti, Gulyás 2, Kiskartali, Lányi, Hornyák D. 4, Herr, Görbicz 5, Kovacsics 4, Pusztai, Rédei-Soós 7, Orbán 3, Szepesi 2, Lekic 2

Váci NKSE Klivinyi 14 (7); Barján 4, Mayer 4, Tápai 2, Fülöp 1, Kamper 1, Szádvári 1.