DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MY1AXzMb' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST BL-harmadikkal mérkőzik a Loki | handball.hu - kézilabda

BL-harmadikkal mérkőzik a Loki

2009. november 10. 11:17 © handball.hu

Sajnos mindössze egyetlen magyar csapat várhatta az EHF központjában megtartott kupasorsolást. A KEK negyedik forulójában a DVSC-KORVEX a BL D-csoportjának harmadikjával mérkőzik, ezen kívül sorsoltak az EHF- és a Challenge-kupában is.

KEK, 4. forduló

KIF Vejen (DEN) - HK Lada Togliatti (RUS)
BL D-csoport 3. helyezett* - DVSC-KORVEX
HC Dunărea Brăila (ROU) - VfL Oldenburg (GER)
FCM Håndbold (DEN) - BL C-csoport 3. helyezett*
BL B-csoport 3. helyezett* - Kiddy World SEW (NED)
Storhamar Håndball (NOR) - Mios-Biganos Handball (FRA)
MKS "Zaglebie" Lubin (POL) - BL A-csoport 3. helyezett*
Üsküdar Belediye (TUR) - ŽRK Naisa Niš (SRB)

1. Az EHF versenykiírásának értelmében a Bajnokok Ligája csoportok harmadik helyezett csapatai a KEK-ben folytatják a küzdelmeket, bekapcsolódva a negyedik fordulóba. A DVSC-KORVEX tehát a Larvik HK, a HK Dinamo Volgográd, az FCK Håndbold és a ŽRK Budućnost T-Mobile alkotta négyesből kap majd ellenfelet.

EHF-kupa, 4. forduló

T+A/VOC Amsterdam (NED) - ŽRK Kikinda (SRB)
HK Rosztov Don (RUS) - LK Zug Handball (SUI)
Randers HK (DEN) - ŠKP Pozsony (SVK)
Prosolia SIID Elda Prestigio (ESP) - HK Szmart (UKR)/ORK Vrnjačka Banja (SRB)**
TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) - IK Sävehof (SWE)
HK Kubany Krasznodar (RUS) - SK Aarhus (DEN)
SPR Lublin SSA (POL) - Ştiinţa HCM Nagybánya (ROU)
BM Parc Sagunt (ESP) - Havre AC HB (FRA)

2. Az ukrán járványügyi helyzet miatt az Ungváron lejátszandó HK Szmart - ORK Vrnjačka Banja párharc mindkét mérkőzését elhalasztották, az új időpont november 24-25, a helyszín változatlan.

Challenge-kupa, 4. forduló

RK Trešnjevka (CRO) - Fram (ISL)
FAFrauen Göppingen (GER) - Issy Les Moulineaux (FRA)
Buxtehuder SV (GER) - ŽRK Zaječar (SRB)
ES Besançon Féminine (FRA) - ŽRK Knjaz Miloš (SRB)
Bizztravel Dalfsen (NED) - Kastamonu Türk Telekom (TUR)
HK Slovan Duslo Šaľa (SVK) - RK Metalurg (MKD)
HC Teramo 2002 Femminile (ITA) - KS Łączpol Gdynia (POL)
Colégio João de Barros (POR) - Podatkovij U. Irpil (UKR)

A párosítások első mérkőzéseit a 2010. február 6/7-i hétvégén, a visszavágókat pedig egy héttel később, 2010. feburár 13/14-én rendezik, a párosításokban másodikként jelölt csapatok otthonában.

A negyeddöntők sorsolása 2010. február 16-án lesz.