DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYjkV1Tf' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Hazai vereség Érden | handball.hu - kézilabda

Hazai vereség Érden

2009. augusztus 22. 12:43

A Ferencváros hazaiak elleni győzelmével megkezdődött a II. Érdi Ipartestület-kupa. A második mérkőzésen a HNKC négy góllal verte az NB I-es újonc Veszprém csapatát.

II. Érdi Ipartestület-kupa, elődöntő

FTC-RightPhoneÉTV-Érdi VSE 31-26 (15-15)
Érd, Treff Sportcentrum

FTC: Gridnyeva, Szidorova (kapusok), Zsigmond 5, Szucsánszki 5, Emberovics 5, Balogh Barbara 4, Szamoránsky 4, Kenyeres 2(2), Szabó 2, Albert 2, Berta 1, Németh 1, Trufán.
Érd: Megyes, Richter (kapusok), Szrnka 5(2), Balog Beáta 4, Németh 4, Pilmayer 4, Őri 3, Török 2, Gyetván 2, Gálhidi 1, László 1, Schneck, Kőrösiné Sidó, Pádár.

Idegesen, megilletődve kezdte a mérkőzést az érdi alakulat, 4-1-re is vezettek a fővárosiak, de szerencsére hamar magára talált együttesünk és Németh Helga vezérletével fokozatosan felzárkóztunk, majd vezetni is tudtunk. A félidő végén a kapkodásoknak köszönhetően másfél percig nem született újabb gól egyik oldalon sem, döntetlennel vonulhattak szünetre a csapatok.

A második félidőben sem játszottunk alárendelt szerepet, de a hibáinkat megtorló fradisták a játékrész közepére közétettek 4-5 gólt, amivel a végéig jól sáfárkodtak és megőrizték előnyüket. Akadozó támadójátékunk a végére újból feljavult és tartottuk az eredményt a kiváló erőkből álló FTC csapata ellen. Délután tehát a ferenváros a döntőben, míg mi a 3. helyért játszunk.

ASA-Consolis HNKC SE – Veszprém Barabás KC 33-29 (18-14)
Vezette: Kisfalvi, Péli.
A HNKC góllövői: Ghionea 7(1), Sopronyi 7(1), Koroknai 5, Kudor 5, Fülöp 2, Szombati 2, Zsuzsa 2, Antal 1, Pomozi 1, Wolf 1.
A Veszprém góllövői: Földes V. 5(1), Veszeli 5, Ábrahám 4, Földes K. 3, Szabadfi 3, Weigel 3, Gerstmár 2, Horváth 2, Koszorús 1, Smidéliusz 1.
Kiállítások: 6, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 5/2, ill. 5/1.

Színvonalas, jó iramú találkozót hozott a két NB I-es csapat összecsapása. A Veszprém hibázott többet, s hiába volt lehetősége többször is egy gólra felzárkózni, nem tudott élni az eséllyel és kikapott.