DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MY8Z5FUb' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Még kiadó a negyedik hely | handball.hu - kézilabda

Még kiadó a negyedik hely

2009. március 21. 19:26 © handball.hu

Az NB I. utolsó fordulójára maradt a döntés arról, hogy a melyik csapat jut be a rájátszás felsőházába, mivel a Fehérép együttese szerezte meg a két pontot a Hódmezővásárhely otthonában játszott rangadón.

Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 8 perc

Mivel tegnap a Békéscsaba nyert Pécsen, Mátéfi Eszter tanítványai várják a legkedvezőbb helyzetből a mindent eldöntő utolsó fordulót, a Vásárhely, illetve a Fehérép csak abban az esetben „előzhet”, ha a csabaiak hibáznak a Ferencváros elleni hazai rangadón.