DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYwqR0X2' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST A végére döntetlen | handball.hu - kézilabda

A végére döntetlen

2008. március 20. 17:01

A zilahi Tavasz Kupa elnevezésű nemzetközi verseny első játéknapján a Nagybánya ellen lépett pályára a Hódmezővásárhely csapata.

Tavasz Kupa, 1. játéknap

HCM Baia Mare – ASA-Hódmezővásárhelyi NKC 25-25 (15-14)

ASA-HNKC: Vörös – Földes 3, Nikolayenko 2, Wolf 6/2, Fülöp, Jenőfi 3, KOROKNAI 6 csere: ABRAMOVICH – Jókai 2, Szepesi 2, Borbély 3, Takács, Nagy edző: Rapatyi Tamás
A Nagybánya gólszerzői: Kovács 7, Geiger 6, Rudics 4, Bureschi 3, Herman 2, Negria 1, Dobrovir 1, Rova 1
Hvétméteresek: 10/6, ill. 3/2
Kiállítások: 12, ill. 16 perc

Az első játékrészben a Nagybánya csapata elsősorban beállós pozícióból veszélyeztette eredményesen a vásárhelyiek kapuját. Az ASA-s lányok közül Koroknai ellenszerét nem találták meg, egymaga hét gólt szerzett gyors labdafelhozatalból.

A félidő derekára védekezést váltottunk, ezzel sikerült háromgólos előnyt kiharcolni, a 25. percre. Egy-két figyelmetlenségből eredően azonban az utolsó másodpercben lőtt góllal a Nagybánya át tudta venni a vezetést a félidő végére.

A folytatásban mindössze hat percet játszottunk úgy hogy hat ember volt a pályán, két alkalommal fordult elő, hogy négyen védekeztünk, mégis igen hatékonynak mutatkozott a védelem. a szélre kikényszerített lövéseket, Abramovich nagy hatékonysággal hárította, így az emberhátrányokat rendre gólelőnnyel fejeztük be.

A mérkőzés hajrájára három-négy gólos előnyünket, a helyi játékvezetők hathatós segítségével sikerült a nagybányai csapatnak döntetlenre kiegyenlíteni az 59. percben megítélt hetessel. Az utolsó támadást mi vezettük, de az már nem járt eredménnyel.